Зеленський хоче люстраціі усіх, хто керував країною з 2014 року

Президент Володимир Зеленський  — Зеленський хоче люстраціі усіх, хто керував країною з 2014 року
Президент Володимир Зеленський
Голова держави запропонував розширити дію законопроекту «Про очищення влади» Об этом сообщает pravdada.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський запропонував посилити люстрацію. Про це він заявив у своєму відеозверненні, розміщеному в Facebook.


Зеленський розповів про законопроект, згідно з яким під люстрацію потраплять особи, які в період з 23 лютого 2014-го по 19 травня 2019 року займали посади президента України, голови Верховної ради, генерального прокурора, голови СБУ, голів Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, голів Державної фіскальної служби та митниці, секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств.


За його словами, люструвати також пропонується народних депутатів України та членів уряду цього періоду.


«Я кожен день спілкуюся з чиновниками різних рівнів — це безнадійний діагноз: біло-сині, червоно-білі, помаранчеві ... насправді вони всі однієї масті, їм все фіолетово...Я ламаю голову, що з усіма ними робити... Найменше, що можна зробити зараз, назавжди позбавити їх можливості брати участь в управлінні держави. Ми пропонуємо посилити люстрацію», — скзав він.
Нагадаємо, Конституційний суд України в даний час розглядає закон конституційності закону про очищення влади (закону про люстрацію), прийнятого в 2014 році. Законом вводиться автоматичний заборона на заняття певних посад протягом 10 років для осіб, які в період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року протягом більш ніж одна року займали певні державні посади.


Зазначимо, 21 травня Володимир Зеленський своїм указом призначив головою адміністрації юриста Андрія Богдана, колишнього чиновника уряду Миколи Азарова, який потрапив під люстрацію.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-hoche-lyustracii-usih-hto-keruvav-krajinoyu-z-2014-roku-609088.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя