Експерти повідомили про ефект поєднання аеробних та силових тренуваннь для схуднення

Вчені провели масове дослідження і зробили цікаві висновки про поєднання різних видів тренувань на розвиток ожиріння, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает РоспресПрактично будь-який вид фізичної активності знижує ризик розвитку ожиріння.


Але найкращий ефект дає поєднання аеробних і силових вправ. Це показало дослідження, яке охопило майже 1,7 мільйона осіб.


Австралійські вчені скористалися даними щорічного масштабного телефонного опитування: «Система моніторингу поведінкових факторів ризику». Його учасники відповідали на запитання, чи робили вони фізичні вправи впродовж останнього місяця, а якщо робили, то які й в якій кількості.


Вчені зібрали відповіді 1 677 108 людей і розділили їх на групи залежно від маси тіла і звичок, які стосувалися вправ. Окремо автори дослідження відзначали, чи виконують учасники опитування рекомендації щодо фізичної активності: чи приділяють аеробним вправам (бігу підтюпцем, ходьба) 150 хвилин в тиждень. Також їх цікавило, чи роблять вони силові вправи хоча б два рази в тиждень.


У активних людей ожиріння зустрічалося значно рідше, ніж у тих, хто вів малорухливий спосіб життя. Це правило діяло незалежно від того, які вправи виконували учасники — силові або аеробні.


Але у чоловіків і жінок, які хоча б іноді поєднували аеробні та силові вправи, наприклад, бігали підтюпцем і працювали з гантелями, результати були кращими. Вони страждали від ожиріння на 50% рідше за тих, хто вів пасивний стиль життя, і на 20% рідше, ніж люди, які віддають перевагу тільки одному типу вправ.


Великий плюс цього дослідження — це його масштаб. А мінус це те, що результати дослідження покладалися на спогади людей про вправи та інформацію про їх активність лише за короткий проміжок часу.


Також не можна забувати, що в деяких випадках ожиріння може обмежувати фізичну активність людей.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/eksperty-povidomyly-pro-efekt-poyednannya-aerobnyh-ta-sylovyh-trenuvann-dlya-shudnennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя